Turkish English Deutsch Arabic Russian French
06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Bursa Çocuk Yüzme Eğitimi (28.12.2023)

Bursa Yüzme Kursu - Grup, Özel, Yetişkin Yüzme Dersi taleplerinize en uygun fiyatlardan hizmet veriyoruz, web sitemizde yer alan numaramız aracılığıyla Gökdere Hamam´a ulaşabilir ve anında bilgi alabilirsiniz. Gökdere´de Yüzme Kursu olarak, uzman eğitmen kadromuz ve modern olimpik tesisimizle yüzme sporuna olan ilgiyi artırmayı ve ülkemizi bu alanda başarıyla temsil edecek sporcular yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Faaliyetlerimizi büyük bir özveriyle sürdürüyor ve yüzme sporunun bireyler üzerindeki olumlu etkilerine, toplumsal hayata katkılarına önem veriyoruz. Yüzme öğrenmeyi hedefleyen her bireye saygı gösteriyor ve onların önerilerini değerlendiriyoruz.

Su korkusu olan bireyler için özel yüzme kurslarımız sayesinde, su korkularını yenmelerine yardımcı oluyoruz. Özellikle aşırı su korkusu olan bireyler, deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde suyla barışma sürecini daha sakin bir ortamda gerçekleştirerek, yüzme alışkanlığını artırabilmekteler. Sadece su korkusu olanlar değil, genel olarak yüzme öğrenmek isteyen herkes bu kurslardan faydalanabilir. Bursa´da hızlıca öğrenmek isteyen bireyler için özel yüzme dersleri sunuyoruz ve bu konuda özellikle  erkek eğitmenlerimizle titizlikle hizmet veriyoruz.

Bursa Yüzme Kursu olarak, her yaş ve seviyeden bireye hitap eden kurslarımızla, yüzme sporuna olan ilgiyi arttırarak sağlıklı bir yaşam tarzının benimsemesine katkıda bulunuyoruz. Siz de suyla barışmak, yüzme yeteneklerinizi geliştirmek veya su korkusunu aşmak istiyorsanız, uzman ekibimizle birlikte keyifli ve güvenli bir yüzme deneyimi yaşamak için bize katılabilirsiniz.

Bursa´da Çocuklar İçin Yüzme Eğitimi


Yüzmenin inceliklerini öğrenmek ve suyla uyum içinde olmak istiyorsanız, Gökdere Hamamı´nın sunduğu Yüzme Kursu sizleri bekliyor!

Gökdere Hamam ve Spa Merkezi, alanlarında uzman kişiler tarafından yönetilen Bursa Yüzme Kursu ile çocuklara ve yetişkinlere özel yüzme eğitimi sunmaktadır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış ekipmanlarımız ve deneyimli eğitmen kadromuz sayesinde çocuklarınız keyifli bir şekilde yüzmeyi öğrenirken eğlenceli vakit geçirecekler.

Çocuklar için düzenlenen yüzme kurslarımız, suya güven kazandırmak, temel yüzme tekniklerini öğretmek ve su sporlarına olan ilgilerini artırmak amacıyla tasarlanmıştır. Eğitmenlerimiz, çocukların bireysel ihtiyaçlarına odaklanarak her öğrenciye özel bir eğitim sunmaktadır.

Ayrıca, yetişkinler için düzenlenen yüzme kurslarımızda da iş yoğunluğu nedeniyle belirli saat aralıklarında eğitimler düzenlenmektedir. Size uygun saatleri öğrenmek ve kayıt yaptırmak için firmamızdaki yetkili kişilere ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz.

Gökdere´nin önde gelen hocaları ile sağlanan Yüzme Kursunda amacımız, yüzmenin tüm inceliklerini öğrenmek isteyen herkesin keyifli ve güvenli bir eğitim süreci geçirmesini sağlamaktır. Siz de suyla barışmak ve yüzme becerilerinizi geliştirmek için bizimle iletişime geçin!

Gökdere Hamam ve Spa Merkezi´ne ait güncel verilerin, bilgilerin sürekli paylaşılmış olduğu INSTAGRAM sayfamızı hemen takip edebilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Kas Gelişimi Ne kadar Süre de Olur?
  Bursa´nın önde gelen fitness merkezlerinden Gökdere´de sizler için faydalı bilgiye erişmek de oldukça kolay, Kas Gelişimi Ne kadar Süre de Olur? sorusunun yanıtı için bu içeriği yakından inceleyin.
 • Çocuk Grup Yüzme Eğitimi
  Bursa´da Çocuk Grup Yüzme Eğitimi verilen tesisimizi ziyaret edebilir ve Gökdere Hamam ve Spa Merkezi´nde bugüne kadar verilen eğitimlerin sonucunda iyi bir yüzücü olan çocuklarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Türk Hamamı Ritüelleri
  Türk Hamamı Ritüelleri ile alakalı geçmişten günümüze uzanan tüm detaylara Gökdere Hamam olarak web sitemizde yer verdik, hemen sitemiz üzerinden inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86