Turkish English Deutsch Arabic Russian French
06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Çocuk Grup Yüzme Eğitimi (18.12.2023)

Bursa´da Çocuk Grup Yüzme Eğitimi verilen tesisimizi ziyaret edebilir ve Gökdere Hamam ve Spa Merkezi´nde bugüne kadar verilen eğitimlerin sonucunda iyi bir yüzücü olan çocuklarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bursa´nın huzurlu atmosferinde, Gökdere Hamam ve Spa Merkezi, çocuklara özel olarak tasarlanmış grup yüzme eğitimi ile sağlıklı bir büyüme sürecine katkıda bulunuyor. Gökdere Hamam ve Spa Merkezi, suyla dost bir ortamda çocukların yüzme becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Güncel resimler, bilgiler ve yüzme sırasında çekilen görüntüler için kurumsal INSTAGRAM hesabımızı takip edebilirsiniz.

Çocuk Grup Yüzme Eğitimi Nedir?


Çocuk grup yüzme eğitimi, Gökdere Hamam ve Spa Merkezi´nde uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenen özel bir programdır. Bu eğitim, çocukların suyla tanışmasını, su üzerinde rahat hareket etmeyi öğrenmelerini ve temel yüzme becerilerini kazanmalarını amaçlar.

Hem spor, hemde çocuk gelişimi için yüzme eğitimi hemen her doktor tarafından önerilmektedir. Yüzmek çok zevkli ve bir okadar da eğiticidir. Bir çok algının açılmasını, kişinin sağlıklı olmasını sağlar, biz Bursa´da buna vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Detayları edinmek için sitemizdeki whatsapp hattımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.
 

Gökdere Hamam ve Spa Merkezi´nin Çocuk Grup Yüzme Eğitimi


Bursa´da Uzman Eğitmenlerle Güvenli Eğitim:

Gökdere Hamam ve Spa Merkezi, deneyimli ve uzman yüzme eğitmenleri tarafından yönetilen bir eğitim programı sunar. Çocuklar, su ile dost bir ortamda güvenli bir şekilde yüzme becerilerini geliştirirler.

Gökdere´de Eğlenceli ve Motivasyon Dolu Dersler

Çocuklar için eğitim, eğlenceli ve motive edici bir atmosferde gerçekleşir. Oyunlar, aktiviteler ve özel ders planlarıyla çocuklar, su ile dostluğu keşfederken aynı zamanda eğlenirler.

Su Güvenliği ve Yüzme Becerileri Edinen çocuklar

Program, çocuklara su güvenliği konusunda bilgi verirken temel yüzme becerilerini de kazandırmayı hedefler. Çocuklar, su içinde doğru tekniklerle hareket etmeyi öğrenir ve suyla barışık bir ilişki kurarlar.

Çocuk grup yüzme eğitimi, sosyal gelişimlerine katkıda bulunur. Grup içindeki etkileşimler, çocukların arkadaşlık kurma ve işbirliği becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Gökdere Hamam ve Spa Merkezi´nin çocuk grup yüzme eğitimine katılmak ve detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak işletmemiz HAMAM olarak ve SPOR SALONU olarak da hizmet vermektedir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Magnezyumun Faydaları
  Bursa´nın en çok ziyaret edilen spa merkezinde sağlık adına tüm bilgiler yer alır. Bir çok önemli bilgiye sitemizde yer alan faydalı bilgiler sayfasından erişmenizde ayrıca mümkündür.
 • Bursa Fitness Salonu
  Bursa En İyi Spor Salonu Sağlıklı ve Fit Kalın! Gökdere Fitness ve Gym Merkezi şehrimizde uzun zamandır sizlere hizmet vermektedir, iyi eğitmenler ile hizmet veriyoruz.
 • Hamamlarda Bulunan Göbek Taşları
  Hamamlarda Bulunan Göbek Taşları Hakkında Bilgilerin tamamı için Gökdere Hamam & Spa merkezimizin web sitesini anında inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86