06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Fitness Merkezimiz

Gökdere Hamam ve Spa merkezinde sizler için tüm detaylar düşünüldü. Fitness merkezi olarak tesisimizde sizlere hizmet veren hocalarımız yer almaktadır.

Dilerseniz fitness salonunda sporunuzu yaptıktan sonra hamamımızı, yüzme havuzumuzu kullanabilirsiniz. Gökdere´de sizlerin rahatlığı ve sağlıklı yaşamına devam edebilmesi için bir çok özellik, bir çok hizmet yer almaktadır.

Spor yapmaya başlamaya karar veren her insanın ilk yapması gereken şey, düzenli bir şekilde gideceği ve kendisini rahat hissedebileceği bir fitness salonu bulmaktır. Çünkü böyle olmadığında kişi, düzenli olarak spor yapmakta zorlanabilir ya da bunu zamanla aksatmaya başlayabilir.  Doğru seçilmiş, iyi bir fitness salonu ise kişiye antrenmanlar konusunda verimli hedefler koyma ve bunları gerçekleştirme imkanı tanır.

Bursa´da bulunan Gökdere Hamam & Spa & Fitness Merkezimizi hemen ziyaret etmek ve yol tarifi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Geçmişten Günümüze Hamamlar
  Türk kültüründe kaplıca ve hamamlar sadece sağlık yönüyle değil, sosyal ve kültürel faaliyetler açısından da önemli buluşma noktalarıdır.
 • Hamamın Faydaları Nelerdir
  Tarihten bu güne kültürümüzde var olan hamam, bugün geleneksel ve modern olarak yine kültürümüzde yer almaya devam ediyor.
 • Havuz ve Yüzmenin Bazı Faydaları
  Havuz ve Yüzmenin Bazı Faydalarını sizler için derlenen bir sayfadan alarak sitemizde paylaştık. Bu içeriği inceleyerek bazı bilgileri edinebilir ve yüzmek için tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86