06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Gökdere Ürün Reyonu

Gökdere Ürün Reyonununda ihtiyaç duyabileceğiniz, özel olarak satın almak isteyeceğiniz bir çok ürünün yer aldığı ve uygun fiyatların bulunduğu bölümümüz bulunmaktadır.

Unutmayın ! 

Gökdere Hamam & Spa´ya gelirken yanınızda bir şey getirmeye gerek yok. Tesisimizde sizlere ÜCRETSİZ olarak şort, terlik, peştemal, havlu, bone gibi ürünler verilmektedir.

Ürün reyonumuzda kese, atletler, boxer, sabunluklar, peştemaller, çocuklar için simit, çorap vb.. ürünler yer almaktadır.

Türk kültüründe tartışılmaz bir yeri olan hamamlar bizlere bu topraklarda yaşamış atalarımızın en önemli miraslarından biri. Her evde banyonun olduğu dönemlerden önce insanların hem temizlenme hem de sosyalleşme mekanı olarak kullandıkları hamamların sağlığımıza da birçok faydası var.

Detaylı bilgi, soru ve sorunlarınız için hemen bize ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Modern Bekleme Alanı
  Tesisimiz tüm kesimlere hitap etmektedir. Tesisimizi dilerseniz ziyaret ederek inceleyebilir ve beğendiğiniz taktirde kullanıma başlayabilirsiniz.
 • Vücut Diriliği İçin Şok Kovası
  Vücut Diriliği İçin Şok Kovasını kullanımınız önerilmektedir. Hadi gelin, Gökdere Hamam & Spa sitesinden şok kovası hakkındaki bilgilere erişin.
 • Sauna Hakkında Bilgiler
  İlk sauna kullanımı Orta Asya steplerinde başlamıştır. Orta Asya´dan Rusya´ ya Rusya kanalı ile de İskandinav ülkelerine ulaşmış , FİNLANDİYA´ da gelişimini tamamlamıştır.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86