Turkish English Deutsch Arabic Russian French
06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Gökdere Ürün Reyonu (24.12.2019)

Gökdere Ürün Reyonununda ihtiyaç duyabileceğiniz, özel olarak satın almak isteyeceğiniz bir çok ürünün yer aldığı ve uygun fiyatların bulunduğu bölümümüz bulunmaktadır.

Unutmayın ! 

Gökdere Hamam & Spa´ya gelirken yanınızda bir şey getirmeye gerek yok. Tesisimizde sizlere ÜCRETSİZ olarak şort, terlik, peştemal, havlu, bone gibi ürünler verilmektedir.

Ürün reyonumuzda kese, atletler, boxer, sabunluklar, peştemaller, çocuklar için simit, çorap vb.. ürünler yer almaktadır.

Türk kültüründe tartışılmaz bir yeri olan hamamlar bizlere bu topraklarda yaşamış atalarımızın en önemli miraslarından biri. Her evde banyonun olduğu dönemlerden önce insanların hem temizlenme hem de sosyalleşme mekanı olarak kullandıkları hamamların sağlığımıza da birçok faydası var.

Detaylı bilgi, soru ve sorunlarınız için hemen bize ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Hamamın Faydaları Nelerdir
  Tarihten bu güne kültürümüzde var olan hamam, bugün geleneksel ve modern olarak yine kültürümüzde yer almaya devam ediyor.
 • Buhar Odasının Faydaları Nelerdir?
  Gökdere Hamam Spa´da bulunan buhar odamızı ziyaret ederek muhteşem faydalarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Bilgilendirmeleri inceleyin.
 • Sauna Soba Taşı Ne İşe Yarar?
  Sauna Soba Taşı Ne İşe Yarar? Sorusu saunayı ziyaret edenler tarafından sıkça düşünülmekte ve tesisimize sunulmaktadır. Kısa bilgilendirme için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86