Turkish English Deutsch Arabic Russian French
06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Türk kültüründe tartışılmaz bir yeri olan hamamlar bizlere bu topraklarda yaşamış atalarımızın en önemli miraslarından biri. Her evde banyonun olduğu dönemlerden önce insanların hem temizlenme hem de sosyalleşme mekanı olarak kullandıkları hamamların sağlığımıza da birçok faydası var.

Bursa´da bulunan tesisimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz. Şifa ile eğlencenin önemli bir geleneği olan modern türk hamamı kültürü Gökdere markası ile sizlere sunulmaktadır. Gökdere Hamam´da suyun muhteşem gücü ve tesisin modern mimarisini de girdiğiniz andan itibaren misafirlerinize sunulacaktır.

Tesisimizde sitemizin hizmetlerimiz kategorisinde de göreceğiniz hizmetlerimiz ve ayrıca sizler için özenle oluşturduğumuz fitness bölümüüz bulunmaktadır. Bünyemizde sizler için işinde uzman fitness hocaları, hamam kültürünü bilen, sektöre hakim kese ve masaj ekipleri de yer almaktadır. Gökdere Hamam & Spa Bursa´da sizlere özenle hizmet verebilmektedir. Tesisimizde keyifli ve huzurlu bir zaman geçirebilmeniz amacı ile tüm detayları düşündük. Sizlerde Bursa´da kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.

Sabahın erken saatlerinde açılan Gökdere Hamam Spa´da sizleri bekliyor olacağız. Her gün gece saatlerine dek hizmetini veren tesisimizde aynı zamanda aracınızla rahatlıkla gelebilir ve otoparkımızdan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kendi evinizde hissedebileceğiniz ortam bulunmaktadır.

2000 m2 alana kurulu olan Gökdere Hamam´da değerli eşyalarınızı rahatlıkla mufaza edebileceğiniz özel kilitli dolaplarımız bulunmaktadır. Bursa´da vücudunuza ödül vermek için, kendinizi huzurlu ve ayrıcalıklı hissetmek için mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.

Ocak 2019 yılında kurulan Gökdere Hamam & Spa, fitness salonu, yüzme havuzu, sauna, kar çeşmesi, macera duşu, jakuzi ve buhar odası bölümleriyle bu kültüre ve sağlığımıza olan katkısını sürdürüyor.

Açılış Saati : 06:30 - Kapanış Saati : 00:30

Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
  • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
  • Telefon : 0224 502 81 86
  • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86