06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Kar Çeşmesi Nedir?

Tesisimizde bulunan en çok dikkat çeken bölüm olan " Kar Çeşmesi " hakkında merak edilen tüm bilgileri anında inceleyebilir ve hemen rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Sauna seansı sonrası, buz parçacıkları ile vücudu serinletmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar parçalanmış buzu çanaktan alıp vücutlarına uygularlar. Bu uygulama, cildin gerilmesini, kan dolaşımının hızlanmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bu eşsiz rahatlama terapisi aynı zamanda cildi sıkılaştırır,tüm bedeni canlandırır ve istenilen sıklıkta tekrar edilebilir. Kar çeşmesi değişik modellerde isteğe göre uygulanabilir. Tamamen doğal hazırlanan buz çeşmesi hiçbir kimyasal madde içermez.

Sistemin kullanım ve bakımı oldukça kolaydır. Buz çeşmesi kabin içerisinde olmadığı için, soğuk havayı sevmeyen ya da dayanamayan ve yüksek tansiyon, kalp rahatsızlıkları olan misaŞrlerinizin de rahatlıkla kullanabileceği bir sistemdir. Kar odası sistemine alternatif olarak hazırlanmış buz çeşmesi; Ahşap, cam mozaik gibi malzeme çeşitleri ile özel tasarımlarda kendini göstermektedir.

Kar Çeşmesini ziyaret ederek kendinizi rahatlatabilir, serinleyebilirsiniz.

Bursa´da bulunan Gökdere Hamam & Spa´yı hemen yol tarifi alarak ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Saunada Nekadar Durulmalı?
  Sauna´da en iyi zaman geçirme, en fazla yarar alma ve nekadar bulunmalısınız gibi sorulara yer verdiğimiz bu içeriği inceleyebilir ve hemen Gökdere´yi ziyaret edebilirsiniz.
 • Havuz ve Yüzmenin Bazı Faydaları
  Havuz ve Yüzmenin Bazı Faydalarını sizler için derlenen bir sayfadan alarak sitemizde paylaştık. Bu içeriği inceleyerek bazı bilgileri edinebilir ve yüzmek için tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bilgileri
  Tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa merkezinde sizlere hizmet veren muhteşem bir Yarı Olimpik Yüzme havuzumuz da bulunmaktadır.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86