06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Kar Çeşmesi Nedir?

Tesisimizde bulunan en çok dikkat çeken bölüm olan " Kar Çeşmesi " hakkında merak edilen tüm bilgileri anında inceleyebilir ve hemen rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Sauna seansı sonrası, buz parçacıkları ile vücudu serinletmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar parçalanmış buzu çanaktan alıp vücutlarına uygularlar. Bu uygulama, cildin gerilmesini, kan dolaşımının hızlanmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bu eşsiz rahatlama terapisi aynı zamanda cildi sıkılaştırır,tüm bedeni canlandırır ve istenilen sıklıkta tekrar edilebilir. Kar çeşmesi değişik modellerde isteğe göre uygulanabilir. Tamamen doğal hazırlanan buz çeşmesi hiçbir kimyasal madde içermez.

Sistemin kullanım ve bakımı oldukça kolaydır. Buz çeşmesi kabin içerisinde olmadığı için, soğuk havayı sevmeyen ya da dayanamayan ve yüksek tansiyon, kalp rahatsızlıkları olan misaŞrlerinizin de rahatlıkla kullanabileceği bir sistemdir. Kar odası sistemine alternatif olarak hazırlanmış buz çeşmesi; Ahşap, cam mozaik gibi malzeme çeşitleri ile özel tasarımlarda kendini göstermektedir.

Kar Çeşmesini ziyaret ederek kendinizi rahatlatabilir, serinleyebilirsiniz.

Bursa´da bulunan Gökdere Hamam & Spa´yı hemen yol tarifi alarak ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Sıcak Taş Yataklar
  Gökdere Hamam & Spa´da Sıcak Taş Yataklar sizler için yer almaktadır. Bursa´da bulunan tesisimizi hemen ziyaret edebilir ve muhteşem faydalardan sizde yararlanabilirsiniz.
 • Modern Türk Hamamı
  Modern Türk Hamamı konseptine uygun tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa ve Fitness merkezi olarak sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
 • Ücretsiz Otopark Hizmeti
  Gökdere Hamam ve Spa merkezini kullanmak amacı ile dilediğiniz zaman araçlarınız ile tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Tesisimizde otopark yer almaktadır.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86