06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Modern Bekleme Alanı

Tesisimiz tüm kesimlere hitap etmektedir. Tesisimizi dilerseniz ziyaret ederek inceleyebilir ve beğendiğiniz taktirde kullanıma başlayabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimiz için hazırladığımız bu bekleme alanlarında çayımızı içerken tesisimiz hakkında bilgileri edinebilirsiniz. Veyahut tesisi arkadaşlarınız ile kullanımınızın ardından bekleme alanlarında daha yavaş hazırlanan arkadaşlarınızı beklerken zaman geçirebilir ve ücretsiz wifi hizmetimizden yararlanarak internete girebilirsiniz.

Bursa´da yer alan Gökdere Hamam ve Spa merkezinde sizleri düşünmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve personelimiz sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Detaylı bilgi ve aklınıza takılan sorular için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim
  Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim sorusunu telefon üzerinden sıkça almaktayız. Sizlerde bu içeriğimizi inceleyerek bilgileri edinebilirsiniz.
 • Modern Türk Hamamı
  Modern Türk Hamamı konseptine uygun tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa ve Fitness merkezi olarak sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
 • Size Özel Odalar
  Tesisimizi kullanıma başlarken kullanabileceğiniz soyunma odaları size aittir. Tesis kullanım süreniz boyunca odanız ve anahtarınız sizlerde olacaktır.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86