06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Modern Bekleme Alanı

Tesisimiz tüm kesimlere hitap etmektedir. Tesisimizi dilerseniz ziyaret ederek inceleyebilir ve beğendiğiniz taktirde kullanıma başlayabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimiz için hazırladığımız bu bekleme alanlarında çayımızı içerken tesisimiz hakkında bilgileri edinebilirsiniz. Veyahut tesisi arkadaşlarınız ile kullanımınızın ardından bekleme alanlarında daha yavaş hazırlanan arkadaşlarınızı beklerken zaman geçirebilir ve ücretsiz wifi hizmetimizden yararlanarak internete girebilirsiniz.

Bursa´da yer alan Gökdere Hamam ve Spa merkezinde sizleri düşünmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve personelimiz sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Detaylı bilgi ve aklınıza takılan sorular için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Hamamın Faydaları Nelerdir
  Tarihten bu güne kültürümüzde var olan hamam, bugün geleneksel ve modern olarak yine kültürümüzde yer almaya devam ediyor.
 • Sauna Soba Taşı Ne İşe Yarar?
  Sauna Soba Taşı Ne İşe Yarar? Sorusu saunayı ziyaret edenler tarafından sıkça düşünülmekte ve tesisimize sunulmaktadır. Kısa bilgilendirme için sitemizi inceleyebilirsiniz.
 • Vücut Diriliği İçin Şok Kovası
  Vücut Diriliği İçin Şok Kovasını kullanımınız önerilmektedir. Hadi gelin, Gökdere Hamam & Spa sitesinden şok kovası hakkındaki bilgilere erişin.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86