Turkish English Deutsch Arabic Russian French
06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Modern Türk Hamamı (24.12.2019)

Modern Türk Hamamı konseptine uygun tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa ve Fitness merkezi olarak sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Ortada büyük bir göbek taşının, etrafında yıkanacağınız kurnaların ve halvetlerin olduğu bu bölümü “Sıcaklık” denir. Göbek taşının üzerine uzanarak veya oturarak bir süre terlemenizi öneririz. 

Türk Hamamı’nın en karakteristik dakikalarıdır bunlar. Hamamızın olağanüstü kubbesinden yüzyıllardır süzülen ışıklar, buhar ve her bir hücrenizi yıkanmaya hazır hale getiren terleme işlemi sizi suya hazırlar. Artık yıkanmaya hazırsınız.

Sizlerde tesisimizde bir çok olanaktan anında yararlanabilirsiniz. Bursa´da bulunan tesisimizde modern türk hamamı kültürünü yaşayabilirsiniz. 2000 m2 alanda kurulu olan mekanımızda Fitness merkezi, Türk Hamamı, Spa, Sauna Odası, Buhar Odası, Olimpik Yüzme Havuzu, Jakuzi, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Kova Duş bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz tarafından Kese ve Masaj Hizmeti de yapılmaktadır.

Gökdere Hamam & Spa Merkezi sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Bursa Özel Yüzme Dersleri
  Özel Yüzme Dersi Hocası mı arıyorsunuz? Bursa´da ekiplerimiz sizlere en iyi hizmetleri sunma gayretindedir, hemen web sitemizde yer alan numaralarımızdan kurs hakkında bilgi edinin.
 • Bursada Modern Bir Spor Salonunda Egzersiz Yapın
  Gökdere Fitness & Gym Merkezi 2024´de açıldı. Bursa´da Modern Bir Spor Salonunda Egzersiz Yapmak istiyorsanız hemen sizlerde tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Yüzerken En Çok Hangi Kaslar Çalışır?
  Gökdere Fitness ve Spa Merkezimizde sizler için bir çok bilgilendirici içeriği paylaşmaktayız, sitemizde bulunan bu bilgilendirici içeriğimizde sizler için yüzme esnasında çalışan kaslarımızı anlatacağız.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86