Turkish English Deutsch Arabic Russian French
06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Modern Türk Hamamı (24.12.2019)

Modern Türk Hamamı konseptine uygun tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa ve Fitness merkezi olarak sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Ortada büyük bir göbek taşının, etrafında yıkanacağınız kurnaların ve halvetlerin olduğu bu bölümü “Sıcaklık” denir. Göbek taşının üzerine uzanarak veya oturarak bir süre terlemenizi öneririz. 

Türk Hamamı’nın en karakteristik dakikalarıdır bunlar. Hamamızın olağanüstü kubbesinden yüzyıllardır süzülen ışıklar, buhar ve her bir hücrenizi yıkanmaya hazır hale getiren terleme işlemi sizi suya hazırlar. Artık yıkanmaya hazırsınız.

Sizlerde tesisimizde bir çok olanaktan anında yararlanabilirsiniz. Bursa´da bulunan tesisimizde modern türk hamamı kültürünü yaşayabilirsiniz. 2000 m2 alanda kurulu olan mekanımızda Fitness merkezi, Türk Hamamı, Spa, Sauna Odası, Buhar Odası, Olimpik Yüzme Havuzu, Jakuzi, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Kova Duş bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz tarafından Kese ve Masaj Hizmeti de yapılmaktadır.

Gökdere Hamam & Spa Merkezi sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Bursa Turkish Bath
  Bursa Turkish Bath ile ilgili araştırma içerisine giren, yabancı terimler ile arama yapan ziyaretçilerimizin Gökdere Hamam ve Spa olarak dikkatini çekmek üzere bu içeriği hazırladık.
 • Vücut Diriliği İçin Şok Kovası
  Vücut Diriliği İçin Şok Kovasını kullanımınız önerilmektedir. Hadi gelin, Gökdere Hamam & Spa sitesinden şok kovası hakkındaki bilgilere erişin.
 • Sauna Nedir?
  Bursa´nın önde gelen tesisleri arasında gösterilen Gökdere Hamam & Spa sizlere Sauna Nedir? sorusunun yanıtını bu içerik kapsamında sunmaktadır.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86