06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Size Özel Odalar

Tesisimizi kullanıma başlarken kullanabileceğiniz soyunma odaları size aittir. Tesis kullanım süreniz boyunca odanız ve anahtarınız sizlerde olacaktır.

Size özel odalarımızı özenle dizayn ettik. İhtiyacınız olan tüm özellikleri barındıran bu kişiye özel odalarımızda zaman geçirebilir, tesiste hamam, sauna, buhar odası, yüzme havuzu vb.. alanların kullanımı ardından kişiye özel odaları kullanabilirsiniz.

İnce bir estetik zevkle tasarlanmış ve her detayı sizi özel hissettirmek için özenle düşünülmüş mekanımızda kendinizi şımartmak için en keyifli mekan… Kullanabileceğiniz özel bakım odasında, kişiye özel hamam, jakuzi, sauna ve masajlarla, dinlenme ve arınmanın zevkini yaşayabilir, özel sunumlardan oluşan ikramlarla kendinizi bu dinlenme alanının konforuna bırakabilirsiniz.

Bursa´da yer alan Gökdere Hamam & Spa´yı hemen ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Sauna Hakkında Bilgiler
  İlk sauna kullanımı Orta Asya steplerinde başlamıştır. Orta Asya´dan Rusya´ ya Rusya kanalı ile de İskandinav ülkelerine ulaşmış , FİNLANDİYA´ da gelişimini tamamlamıştır.
 • Fitness Merkezimiz
  Gökdere Hamam ve Spa merkezinde sizler için tüm detaylar düşünüldü. Fitness merkezi olarak tesisimizde sizlere hizmet veren hocalarımız yer almaktadır.
 • Fitness Yapmanın Kişiye Faydaları
  Fitness Yapmanın Kişiye Faydalarını sitemizde sizler için paylaştık. Alanında uzman hocalarımız ile fitness yapmak için hemen tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86