06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim

Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim sorusunu telefon üzerinden sıkça almaktayız. Sizlerde bu içeriğimizi inceleyerek bilgileri edinebilirsiniz.

Bursa´da bulunan Gökdere Hamam & Spa merkezimize gelirken yanınızda neler getirmelisiniz?

Hayatında ilk kez hamama gidecek olanların en çok internette arattığı cümle olan hamama gelirken neleri yanımda getirmeliyim sorularının yanıtı olarak tesisimize gelirken kesinlikle eşya getirmenize gerek yoktur. Tesisimizde sizlere tek kullanımlık terlikler, şort, bornoz, havlu, peştemel, kişiye özel odalar, şifreli dolaplar vb.. ihtiyacınız olan tüm detaylar düşünülmekte ve sizlere verilmektedir.

Kendinizi kuş gibi rahat hissedeceğiniz hamam kullanımımızın ardından dinlenme alanında sizleri ağırlarken aynı zamanda talep etmeniz halinde taze sıkılmış meyve sularını da tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize web sitemizde yer alan Gökdere Hamam & Spa numaralarından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Modern Türk Hamamı
  Modern Türk Hamamı konseptine uygun tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa ve Fitness merkezi olarak sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
 • Hamama Ne Kadar Sıklıkla Gidilmeli?
  Hamam tarihten günümüze gelen bir kültürdür. Tesisimizi bir kere ziyaret ettikten sonra bir sonraki ziyaretinizi ne zaman olacağını hemen düşüneceksiniz.
 • Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bilgileri
  Tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa merkezinde sizlere hizmet veren muhteşem bir Yarı Olimpik Yüzme havuzumuz da bulunmaktadır.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86