Turkish English Deutsch Arabic Russian French
06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim (24.12.2019)

Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim sorusunu telefon üzerinden sıkça almaktayız. Sizlerde bu içeriğimizi inceleyerek bilgileri edinebilirsiniz.

Bursa´da bulunan Gökdere Hamam & Spa merkezimize gelirken yanınızda neler getirmelisiniz?

Hayatında ilk kez hamama gidecek olanların en çok internette arattığı cümle olan hamama gelirken neleri yanımda getirmeliyim sorularının yanıtı olarak tesisimize gelirken kesinlikle eşya getirmenize gerek yoktur. Tesisimizde sizlere tek kullanımlık terlikler, şort, bornoz, havlu, peştemel, kişiye özel odalar, şifreli dolaplar vb.. ihtiyacınız olan tüm detaylar düşünülmekte ve sizlere verilmektedir.

Kendinizi kuş gibi rahat hissedeceğiniz hamam kullanımımızın ardından dinlenme alanında sizleri ağırlarken aynı zamanda talep etmeniz halinde taze sıkılmış meyve sularını da tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize web sitemizde yer alan Gökdere Hamam & Spa numaralarından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Kas Gelişimi Ne kadar Süre de Olur?
  Bursa´nın önde gelen fitness merkezlerinden Gökdere´de sizler için faydalı bilgiye erişmek de oldukça kolay, Kas Gelişimi Ne kadar Süre de Olur? sorusunun yanıtı için bu içeriği yakından inceleyin.
 • Gökdere Ürün Reyonu
  Gökdere Ürün Reyonununda ihtiyaç duyabileceğiniz, özel olarak satın almak isteyeceğiniz bir çok ürünün yer aldığı ve uygun fiyatların bulunduğu bölümümüz bulunmaktadır.
 • Kar Çeşmesi Hakkında Bilgiler
  Özellikle yaz aylarının aranan uygulaması olan "kar çeşmesi" hakkında merak edilenler Gökdere Hamam´da sizlerle. Kar Çeşmesi Nedir? sorusunun yanıtı ve diğer bilgiler için bu içeriğimize hemen gözatın.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86