06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim

Tesise Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim sorusunu telefon üzerinden sıkça almaktayız. Sizlerde bu içeriğimizi inceleyerek bilgileri edinebilirsiniz.

Bursa´da bulunan Gökdere Hamam & Spa merkezimize gelirken yanınızda neler getirmelisiniz?

Hayatında ilk kez hamama gidecek olanların en çok internette arattığı cümle olan hamama gelirken neleri yanımda getirmeliyim sorularının yanıtı olarak tesisimize gelirken kesinlikle eşya getirmenize gerek yoktur. Tesisimizde sizlere tek kullanımlık terlikler, şort, bornoz, havlu, peştemel, kişiye özel odalar, şifreli dolaplar vb.. ihtiyacınız olan tüm detaylar düşünülmekte ve sizlere verilmektedir.

Kendinizi kuş gibi rahat hissedeceğiniz hamam kullanımımızın ardından dinlenme alanında sizleri ağırlarken aynı zamanda talep etmeniz halinde taze sıkılmış meyve sularını da tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize web sitemizde yer alan Gökdere Hamam & Spa numaralarından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Saunada Nekadar Durulmalı?
  Sauna´da en iyi zaman geçirme, en fazla yarar alma ve nekadar bulunmalısınız gibi sorulara yer verdiğimiz bu içeriği inceleyebilir ve hemen Gökdere´yi ziyaret edebilirsiniz.
 • Kar Çeşmesi Nedir?
  Tesisimizde bulunan en çok dikkat çeken bölüm olan " Kar Çeşmesi " hakkında merak edilen tüm bilgileri anında inceleyebilir ve hemen rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
 • Ücretsiz Otopark Hizmeti
  Gökdere Hamam ve Spa merkezini kullanmak amacı ile dilediğiniz zaman araçlarınız ile tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Tesisimizde otopark yer almaktadır.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86