06:30 - 00:30 saatlerinde hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Otopark Hizmeti

Gökdere Hamam ve Spa merkezini kullanmak amacı ile dilediğiniz zaman araçlarınız ile tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Tesisimizde otopark yer almaktadır.

Ücretsiz olarak sizlere otopark alanımız hizmetini vermektedir. Tesisimizi ziyaretiniz sırasında araçlarınızı park ederek en iyi şekilde aklınızda kalmadan tesisimizde zaman geçirebilirsiniz. Tesisimizde zaman geçirmeye başladığınızda kendinize ait bir odanız, kişiye özel şifreli dolaplar ve daha nice güvenlikli hizmetler bulunmaktadır.

Sizler için tüm detayların düşünüldüğü tesisimizde en iyi seçenekler yer almaktadır. Sizlerde bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilmek ve kendinizi ödüllendirmek için hemen tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tesisimize yol tarifi almak için iletişim sayfamızda yer alan numaraları arayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bilgileri
  Tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa merkezinde sizlere hizmet veren muhteşem bir Yarı Olimpik Yüzme havuzumuz da bulunmaktadır.
 • Hamamın Faydaları Nelerdir
  Tarihten bu güne kültürümüzde var olan hamam, bugün geleneksel ve modern olarak yine kültürümüzde yer almaya devam ediyor.
 • Hamamlarda Bulunan Göbek Taşları
  Hamamlarda Bulunan Göbek Taşları Hakkında Bilgilerin tamamı için Gökdere Hamam & Spa merkezimizin web sitesini anında inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz.
Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
 • Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa
 • Telefon : 0224 502 81 86
 • info@gokderehamamspa.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 811 81 86